Martijn Manten

Graphic  designer

Martijn@cinebase.nl


Image Image Image Image

Leslie Wu

Web developer

Leslie@cinebase.nl


Image Image Image Image Image Image

Carina Graman

operationeel manager

Carina@cinebase.nl


Image

Raymond van Beek

Backend Developer

Raymond@cinebase.nl


Image Image Image

Owen Strookappe

Stagiair

Owen@cinebase.nl


Image Image Image Image Image Image

Maurice Schouten

Bestickeraar

Maurice@cinebase.nl


Image Image

Kom jij onze crew versterken!

Heb jij een uniek talent waarmee jij mooie aanvulling kan leveren aan onze crew? Dan ben jij de persoon die wij zoeken!

Doe vandaag nog auditie en wie weet sta jij ook binnenkort op deze pagina te schitteren!

Image