Meet the crew!

Martijn Manten

Martijn Manten

Lead Designer



Image Image Image Image Image

martijn@cinebase.nl

Leslie Wu

Leslie Wu

Medior Developer



Image Image Image Image Image

leslie@cinebase.nl

Raymond Van Beek

Raymond van Beek

Senior Developer 



Image Image Image Image

raymond@cinebase.nl

Maurice Schouteten

Maurice Schouteten

Sticker Specialist



Image Image Image

maurice@cinebase.nl

Monique Manten

Monique Manten - Snabilië

Human Resource Manager



Image

monique@cinebase.nl

Michael Vrijburg

Michael Vrijburg


Stagiair



Image Image Image

michael@cinebase.nl

Martijn Manten

Martijn Manten

Lead Designer



Image Image Image Image Image

martijn@cinebase.nl

Leslie Wu

Leslie Wu

Medior Developer



Image Image Image Image Image

leslie@cinebase.nl

Raymond Van Beek

Raymond van Beek

Senior Developer 



Image Image Image Image

raymond@cinebase.nl

Stage lopen?

Wil jij werken met een jong en creatief team?
Meld je vandaag nog aan!


Meld je aan!
Maurice Schouteten

Maurice Schouteten

Sticker Specialist



Image Image Image

maurice@cinebase.nl

Monique Manten

Monique Manten - Snabilië

Human Resource Manager



Image

monique@cinebase.nl

Raymond Van Beek

Owen Strookappe

Stagiair 



Image

owen@cinebase.nl